Chelsea
Minden ami chelsea

MENÜ

Könnyed győzelem itthon is

Egy elég unalmas 1. félidő végén a 49.percben kezdődik a gólgyártás: Kalou ugratta ki Anelkát a tizenhatoson belül a jobb oldalon, aki a rosszul kiérkező kapus mellet a rövid fölsőbe lőtte a labdát.1-0

Aztán folytatódott a 62. percben: Drogba tört be a tizenhatoson belülre, ahol buktatták, a játékvezető pedig tizenegyest ítélt. A büntetőt maga a sértett lőtte be a jobb alsó sarokba. 2–0

A következő gólra 4 percig kellett várni: Ivanov buktatta Kalout.Az iménti szabálytalanságért járó szabadrúgást Drogba ívelte be a tizenhatoson belülre, ahol az érkező Ivanovics gyönyörűen a kapuba bólintotta a labdát. 3–0

Érkezik a szépítés a 86.percben:Egy szép támadás után Bazhenov passzolta be a jobbról laposan érkező labdát az üres kapuba. 3–1

És meg is adta a chelsea a kegyelemdöfést:  Kakuta cselezte be magát a jobb oldalról a tizenhatoson belülre, majd középre passzolt, ahol egy kis kavarodás után Ivanovics a kapuba lőtt. 4–1